FacebookTwitterGoogle plusPLUA1

SALON MEBLOWY MEBLOTAP powstał z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta. Jest to największy salon wyposażenia wnętrz w Chełmie, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Doskonała kadra pracownicza i potencjał finansowy daje gwarancję rzetelności, wiarygodności oraz kompetencji wszystko po to, by nasz Klient czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Powierzchnia 2500 m2 jest zapełniona zróżnicowaną ofertą, skierowaną zarówno do tych, którzy uwielbiają ciągłe zmiany, cenią klasycyzm, prostotę i elegancję jak i tych, którzy najlepiej się czują w ekskluzywnym stylowym otoczeniu.

Właściciel salonu zadbał również o szeroką gamę mebli i dodatków dekoracyjnych, które z całą pewnością podkreślą każde wnętrze. Nasi Klienci znajdą tutaj ofertę mebli od skórzanych, poprzez meble skrzyniowe, dziecięce aż po cieszące się zainteresowaniem meble wykonane w technologii laminatu oraz szeroką gamę mebli uzupełniających. Ekspozycja jest wykonana w wysokim standardzie aranżacyjnym pokoi z zastosowaniem dodatków. Nawet najbardziej wymagający Klient, może znaleźć u nas pomysł na urządzenie swojego domu, mieszkania. Wciąż czuwamy nad poszerzaniem oferty śledząc trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.

Kierujemy naszą ofertę do tych z Państwa, którzy odnajdują w sobie potrzebę wyjątkowości, odrębności i elitarności.

  • Doradzamy naszym Klientom umeblowanie w oparciu o ich potrzeby, z uwzględnieniem indywidualnych gustów i preferencji.
  • Wykonujemy kosztorys wstępny,
  • Negocjujemy warunki finansowe dostaw,
  • Wspólnie z Klientem poszukujemy źródeł finansowania (np. kredyt),
  • Dostarczamy i montujemy meble u Klienta,
  • Dajemy okres gwarancji na każdy mebel.

Oferujemy produkty wybranych, najlepszych producentów. Skomponowaliśmy tak naszą ofertę, aby wyróżniała się wzornictwem, dobieramy produkty dobrej jakości.

Mamy nadzieję, że każdy Klient odnajdzie u nas swój styl mebli, jakość oraz funkcjonalność. Szerokość oferty naszych dostawców pozwoli zaspokoić wyszukane gusta naszych klientów. Naszym sukcesem jest satysfakcja i pełne zadowolenie Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo i wsparcie.

Życzymy udanych zakupów!

 

MEBLOTAP SALONY MEBLOWE SP. Z O. O.

22-100 Chełm, ul. Rampa Brzeska 5

tel./fax: (+48 82) 564 21 57

galeria@meblotap2.pl

www.meblotap2.pl